بوشBOSCH, ظرفیت18000, کولرگازی, کولرگازی بر اساس ظرفیت, محصولات ویژه

کولرگازی اینورتر بوش 18000 BOSCH SPLIT B1ZMA

کولرگازی اینورتر بوش 18000 BOSCH SPLIT B1ZMA
کولرگازی اینورتر بوش 18000 BOSCH SPLIT B1ZMA

کولرگازی اینورتر بوش 18000 BOSCH SPLIT B1ZMA

ظرفیت : 18000
کمپرسور : روتاری
کارایی : سرمایشی و گرمایشی
نوع : T1
ساخت : ترکیه
 https://t.me/bane_cooler

ویژگی ها

مشخصات کلی

نوع گاز (مبرد) :R410
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل :1

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور :1
نوع کمپرسور :روتاری
عملکرد :سرمایش و گرمایش
فیلتر :
ریموت کنترل :

https://t.me/bane_cooler

کولر گازی اینورتر بوش 18000 BOSCH SPLIT

کولر گازی اینورتر بوش با ظرفیت 18000 BTU

شرح مختصری درباره ی محصول:

بدون شک هر کدام ازما تا حدودی با شرکت بوش اشنایی داشته و یکی از محصولات این برند معتبر را در خانه ی خود داریم و سال های سال است که از ان استفاده میکنیم.این شرکت پیشرو در ساخت لوازم خانگی و تجهیزات ساختمانی است و با استفاده از مهندسان مجرب و بهره گیری از مواد بسیار با کیفیت محصولاتی در خور بازار های جهانی میسازد و عرضه میکند.
این شرکت این کولر را با ظرفیت 18000 و دو حالت سرد وگرم طراحی کرده است.با توجه به این ظرفیت میتواند فضایی در حدود 70 متر را به راحتی تحت پوشش خود قرار میدهد.
کمپرسور و نوع ان میتواند یکی از مهمترین عوامل در تعین کیفیت و موثر در انتخاب کولرهای گازی باشد. در میان کمپرسورها اسکرول و روتاری میتواند گزینه ی انتخابی مناسبی باشد زیرا هم از لحاظ مصرف و هم میزان صدا میتواند مقرون به صرفه باشد.کمپرسور اسکرول به دلیل اندازه ی بزرگتر و قدرت سرد کنندگی بالاتر بیشتر مخصوص مناطق گرم طراحی شده است و در عوض کمپرسور روتاری بیشتر در مناطقی دمای هوا به بیش از 47 درجه نمیرسد کاربرد دارد.نوع این کولر غیر تروپیکال و یا همان T1 است که این عامل هم گواه بر استفاده از کولر در مناطق معتدله است و در مناطقی مانند جنوب ایران استفاده از ان امکان پذیر نمیباشد.

 

کولر گازی اینورتر بوش

 

اینورتر:

در واقع سیستم اینورتر به بوردی اطلاق میشود که  در کولر تعبیه میشود.فناوری اینورتر با اماده به کار بودن همیشگی کولر  مانع از خاموشی کامل کولر میشود.در واقع در کولر های غیر اینورتر با رسیدن دما به مقدار تنظیم شده کولر کاملا خاموش میشود و سپس با افزایش مجدد دما دوباره روشن میشود  و این فرایند خاموش و روشن شدن به طور مداوم تکرار میشود.
در واقع یکی از عوامل افزایش مصرف برق استارت اولیه ی کولر است و روشن شدن ان میباشد درست مانند ماشینی که بخواهید از حالت ساکن هل دهید و تا حرکت مقدار بیشتری انرژی نسبت به حالتی که حرکت کرده است لازم دارد.پس نتیجه ی روشن شدن های مکرر مصرف برق بیشتر است.
اما تکنولوژی اینورتر به کار رفته در کولرها با رسیدن دما به حد تنظیم شده مانع از خاموشی کولر میشود و تنها با کاهش دور موتور ان را روی حالت ذخیره ی انرژی قرار داده و علاوه بر جلوگیری از خاموشی،دما را نیز روی همان مقدار نگه میدارد.
یکی از تفاوت های دیگر این کولر ها استفاده از گاز R410 به جای R22  میباشد.این گاز در مقایسه با R22 هم برای محیط زیست ضرر کمتری دارد و هم دمای این گاز در مقایسه با گاز R22 پایین تر است که همین امر قدرت خنک کنندگی ان را افزایش داده و در زمان کوتاهتری دما را برای شما کاهش میدهد و با افزایش بازده باعث صرفه جویی در انرژی میشود.

 

کولرگازی اینورتر 18000 پاناسونیک

 

صرفه جویی :

این کولر با کمپرسور اسکرول خود مصرف برق را تا حد امکان کم کرده است.فناوری ECONAVI به کار رفته در این کولر با اندازه گیری مداوم دما و تحلیل اتاق مناسبترین حالت را برای کولر انتخاب و به این ترتیب از هدر رفتن منابع جلوگیری میکند

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *