درباره ما

بدون شک توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‌بینند. ویژگی‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‌های روزانه بسیار گرانبهاتر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهایشهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و ناکارآمد زندگی، هوشمندانه‌تر و امروزی‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه حل‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید، از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‌کند و مایل است دقیق‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی گمان خرید به روش‌های نوتر، هوشمندانه‌تر و البته لذت بخش‌تری را می طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‌های اینترنتی افزوده می شود.

برای ما بسیار مهم است که کاربران آن‌کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. بانه بهار از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‌کند وهمواره تلاش می‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

بانه بهار با ارائه طیف گسترده‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌های مختلف و با همکاری نزدیک با واردکنندگان و توزیع کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‌های بانه بهار محسوب می شود. تیم مدیریتی بانه بهار با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین کنندگان، می کوشد امکان ارائه پایین‌ترین قیمت‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‌هی مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و بانه بهار نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‌‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف و مشوق خرید برای آنان در نظر می‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب سایت بانه بهار و خدمات ارائه شده در آن‌ همواره یکی از مهم‌ترین و با اولویت موضوعات در بانه بهار بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را در این امر به عمل خواهند آورد!

از اهداف مهم فروشگاه بانه بهار:

1- افزایش اطلاعات مشتری در مورد محصولات

2- مشاوره رایگان خرید به مشتری برای انتخاب بهتر در خرید

3- ترجیح سود کم و پایدار به سود بالا و گذرا

4- بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت

5- خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت

6- دسترسی آسان به اطلاعات کامل محصولات

7- امکان مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات

8- ارتباط مستقیم با تامین کنندگان اصلی کالا

9- تضمین کیفیت و اصالت کالا

10- افزایش دانش فنی مشتریان قبل از خرید

11- گسترش بازار با ایجاد و حفظ مشتریان وفادار

12- استراتژی پشتیبانی سایت برای حفظ و ارتقاء رضایت مشتری

13- حذف محدودیت زمان و مکان در خرید

 

کار اصلی فروشگاه، فروش لوازم و ملزومات خانه و لوازم شخصی می باشد از جمله لوازم صوتی و تصویری، لوازم آشپزخانه، کالاهای دیجیتال و … می باشد.

امید است به کمک شما و ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده از جانب شما روز به روز پیشرفت کنیم و سطح کیفی کارمان را بالا ببریم و خدمات بهتری ارائه دهیم.

محصولات بزرگ را در عرض 24 ساعت تحویل می دهیم و همچنین محصولات کوچک را در عرض 2 الی 3 روز کاری تحویل می دهیم.

هزینه را بعد از تست 100 درصد کالا درب منزل خود پرداخت نمایید.

تمامی محصولات فروشگاه بانه بهار اصل می باشند.

محصولاتی که مونتاژ هستند در توضیحات محصول به صورت شفاف به مشتری توضیح داده می شود.