راهنمای خرید

قبل از هر چیز از اینکه فروشگاه بانه بهار را برای خرید انتخاب نموده اید بسیار متشکریم و امید واریم بتوانیم خواسته های شما را برآوده نماییم.

در این مطلب شما را برای استفاده و خرید آسان از فروشگاه اینترنتی بانه بهار راهنمایی خواهیم کرد.

پیش از هر چیز لازم به ذکر است که مرکز فعالیت فروشگاه بانه بهار در شهر بانه است و امکان ارسال کالا به تمام نقاط کشور را دارد.

کالاهای کوچک ا پست ارسال شده و کالاهای بزرگ مانند ال ای دی، کولرگازی و … به صورت ضمانتی (ضمانت سلامت و اصالت) و با پیک به درب منزل شما ارسال خواهد شد که در این صورت تنها هزینه پیک از مشتری دریافت شده و مبلغ کالا درب منزل پس از تست کامل کالا از جانب پیک و اطمینان مشتری از سلامت و اصالت کالا به پیک پرداخت خواهد شد. در صورت مشاهده هرگونه عیب و یا شک نسبت به اصالت کالا، مشتری این امتیاز را خواهد داشت که کالا را تحویل نگرفته و با همان پیک پس بفرستد. مدت زمان تحویل کالا به چند فاکتور وابسته است اما در حالت عادی بسته به مسافت از یک روز (برای تهران، تبریز و …) حداکثر تا سه روز (برای مشهد، اصفهان و …) طول می کشد.

هزینه حمل کالاهایی که با پیک ارسال می شود:

هزینه حمل کالا به عواملی مانند مسافت تا مقصد، قیمت کالا (که به دلیل حمل کالا به صورت ضمانتی، پیک مبلغ کالای شما را به بانه بهار پرداخت می کند و مسئولیت کالا تا زمانی که شما آن را تحویل می گیرید به عهده می‌گیرد، هر چه قیمت کالا بالاتر باشد هزینه حمل ضمانتی آن نیز بالاتر خواهد بود) و … بستگی دارد و برای اطمینان از هزینه حمل کالای مورد نظر تا شهر خود با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

شما می‌توانید به صورت تلفنی خرید خود را قطعی کنید که در این صورت همکاران ما شماره کارت سایت را به شما ارائه کرده و پس از واریز هزینه حمل از جانب شما، آدرس و مشخصات را از شما دریافت کرده و قیمت  و مشخصات کالای شما را با شما مرور کرده و در اولین فرصت کارهای ارسال کالای شما را انجام می‌دهند. شما می‌توانید هزینه حمل را به شماره کارت سایت کارت به کارت کنید.

 

شما می‌توانید جهت سفارش محصولات با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

موبایل

09183754835

09354862028