لوازم خانگی, ماشین لباس شویی

لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W75AAE

لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W75AAE 09183754835

ظرفیت : 7.5 کیلو گرم

چرخش در دقیقه : 1200 دور

موتور : اینورتر گیربکسی

تعداد برنامه شستشو : 16 برنامه

رده ی انرژی : ++A

لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W85AAE

ویژگی ها

ویژگی های صدا

کم صدا :

امکانات نرم افزاری

تایمر خاموش :
صرفه جویی در انرژی :
قفل کودک :
سیستم قطع خودکار :
قابلیت برنامه پذیری :
شستشوی هوشمند :
تایمر برنامه :

سایر ویژگی ها

رتبه انرژی :++A
سرعت چرخش موتور :1200 دور در دقیقه
کشور سازنده :تایلند
رنگ :سفید
گارانتی :
ظرفیت شستوشو :7.5
اينورتر :
نوع نصب :زمینی
خشک کن :
صرفه ‌جویی در مصرف آب :
شستشوی سریع :

https://t.me/TVbahar

لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W75AAE

خود تمیز کن:

دیگر با کدر شدن دیگ و ایجاد رسوب خدا حافظی کنید. با خرید این محصول دیگر نیازی به استفاده از شوینده های مختلف و دردسر های ناشی از تمیز کردن نخواهد بود.این محصول مجهز به یک سیستم خود شستشو هست که با افزایش سرعت و دمای اب به راحتی کلیه ی جرم ها و رسوباتی را که در دیگ به وجود میاید را از بین برده و گرفتگی منافذ و کدر شدن دیگ جلوگیری میکند.

طبق تحقیقات زیادی که روی این محصول صورت گرفته است این فرایند به کاهش 99 درصدی باکتری ها و عوامل الرژی زا می انجامد.در این محصول بهره بردن از یک دیگ ضد زنگ و در تماس بودن با اب در سرعت های زیاد باعث تمیز شدن کامل دستگاه میشود.

 

 

لباسشویی 8.5 کیلو هیتاچی

طراحی منحصر به فرد:

طراحی منافذ موجود در این محصول به گونه ای است که یک جریان اب بسیار یکنواخت در کل دیگ به وجود می اورد که موجب میشود مواد شوینده به خوبی به همه جای لباس ها برسد و یا ذرات الودگی به خوبی از انها خارج شود.نتیجه ی این عمل رسیدن به بهترین شستشوی ممکن است.همچنین طراحی ریز و خاص انها مانع از اسیب به تار و پود پارچه ها میشود.جریان یکنواخت اب باعث پاک شدن کامل الودگی و مواد شوینده میشود.

 

 

لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W85AAE

 

دو سیستم کنترل لرزش:

لرزش و سروصدا در لباسشویی و یا هر وسیله ی دیگری میتواند موجب بی میلی در استفاده از ان شود حتی اگر کارکرد ان بسیار عالی هم باشد.در بیشتر موارد و باتوجه به زندگی پر دغدغه ی امروزی نیاز زیادی به یک محیط ارام حس میشود و به همین دلیل طراحی وسایل امروزی به سمت صدای کمتر کشیده میشود.

در سطح اول این سیستم یک متعادل کننده با چهار لایه مایع قرار دارد.در واقع شیوه ی کارکرد این مایع به صورت یک وزنه ی متعادل کننده است و در جهت خلاف ،قرار گیری لباس ها پخش میشود و با وزن خود وزن ناشی از لباس ها را خنثی و به به ایجاد تعادل و ضذ لرزش بودن می انجامد.

سیستم تعلیق سطح دوم در ایجاد یک لباسشویی کاملا بی صدا است در واقع ای سیستم مانند سیستم تعلیق و کمک فنرهای اتومبیل مانع از رسیدن لرزش ها به بدنه شده و از ایجاد صداهای اضافی جلوگیری میکند.

 

 

لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W85AAE

 

لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W85AAE

 

سنسورها:

این محصول مجهز به سنسورهای متعددی است که از انها میتوانه به سنسور دما ی اب ،سنسور میزان سطح اب،سنسور مقدار بارگیری،سنسور کف و سنسور چرخش اشاره کرد.این حسگرها به طور پیوسته میزان لباس بارگیری شده و جنس انها را به همراه مقدار مورد نیاز اب اندازه میگیرند تا میزان زمان لازم برای بهترین شستشو را تعیین کنند.نتیجه ی این همه دقت انجام بهترین شستشو بدون هدر رفت اضافی اب و انرژی میباشد.

 

 

لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W85AAE

سایر امکانات:

اندازه ی دیگ تاثیر مستقیمی با شستوشوی بهتر لباسها دارد.هر مقدار اندازه ی ان بیشتر مقدار الودگی از تار و پود لباسها بیشتر بیرون کشیده میشود و لباسها بهتر تمیز میشوند.سه سنسور لرزش و مقدار بارگیری و دور موتور با کنترل عوامل متعددی مانند مقدار لباس و جنس پارچه ها،مقدار اب مورد نیاز و تعیین دقیق نحوه و تعداد چرخش ها بهترین عملکرد ممکن را ایجاد میکنند تا در ضمن شستوشوی بهتر در مصارف هم صرفه جویی شود.

 درب این محصول برای سهولت قرار دادن لباسها در ان به صورت 180 درجه باز میشود.این محصول دارای LED  بسیار با کیفیت است که شما میتوانید تنظیمات اعمال شده را در ان مشاهد کنید و از زمان باقی مانده مطلع شوید.

 

 

لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W85AAE

 

 

 

 

ابعاد:

 

 

لباسشویی 7.5 کیلوی هیتاچی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *