لوازم خانگی, ماشین لباس شویی

لباسشویی 13 کیلویی هیتاچی HITACHI SF-P130XWV

لباسشویی 13 کیلویی هیتاچی HITACHI SF-P130XWV 09183754835

ظرفیت : 13 کیلوگرم

موتور : اینورتر

سرعت چرخش موتور : 800 دور در دقیقه

تعداد برنامه 9 برنامه

لباسشویی 13 کیلویی هیتاچی HITACHI SF-P130XWV 09183754835

ویژگی ها

ویژگی های صدا

کم صدا :

امکانات نرم افزاری

تایمر خاموش :
صرفه جویی در انرژی :
قفل کودک :
قابلیت برنامه پذیری :
شستشوی هوشمند :
تایمر برنامه :

سایر ویژگی ها

سرعت چرخش موتور :800
رنگ :سفید
گارانتی :
ظرفیت شستوشو :13 کیلو
اينورتر :
نوع نصب :زمینی
خشک کن :

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P130XWV

4 دکمه ی کنترلی :

در این لباسشویی یک دکمه برای کنترل قدرت اب تعبیه شده است.در واقع شما میتوانید میزان قدرت اب را در پنج سطح مختلف تنظیم نمایید تا به لباس های شما اسیبی نرسد.قدرت 2 برای لباس های ضخیم و قدرت 2- برای لباس های نازک و ظریف طراحی شده است.یکی دیگر از دکمه های این لباسشویی متعلق به افزایش اب است.درب این محصول کاملا شفاف طراحی شده است و شما با یک نگا به ان اگر متوجه شدید میزان سطح اب پایین است دکمه ی مورد نظر را فشار دهید تا سطح اب یک درجه بالا بیاید.

 

 

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

 

صفحه ی تنظیمات این لباسشویی بسیار هوشمندانه طراحی شده است شما به راحتی میتوانید هر تغییری که لازم است تنها با فشار دادن یک دکمه اعمال کنید.سطح اب ، زمان شستشو ، میزان چرخ و یا هر تغییر دیگری به راحتی و در کمترین زمان به دلخواه شما میتواند تغییر کند.

 

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

شستشوی بی عیب و بسیار عالی:

با لباسشویی SF-P130XWV مطمئن خواهید بود که لباس های شما به بهترین شیوه شسته خواهند شد که این شستشوی بی عیب در اثر مراحل زیر به وجود خواهد امد.

در مرحله ی اول دیگ این محصول بسیار عالی طراحی شده است.جریان اب در این دیگ عمودی بوده و حتی در صورت پر بودن ان باز هم لباس ها را به خوبی بالا و پایین میکند در نتیجه ی حرکت موثر لباسها در داخل دیگ بهترین حالت ایجاد شده و به بهترین پاک کنندگی دست خواهید یافت.همچنین به دلیل تعبیه ی سوراخ های خاص در سرتا سر بدنه دیگ بهترین حالت خشک کردن ایجاد شده و به سرعت لباس ها خشک خواهند شد.

 

 

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

 

تیغه های خاصی در داخل دیگ لباسشویی SF-P130XWV طراحی شده است.در واقع کار هر کدام از این تیغه ها به حرکت در اوردن اب در جهت خاصی است.در کنار چرخش اب و لباس ها در جهت چرخش اصلی دیگ این تیغه ها باعث حرکت به بالا و پایین لباس ها میشوند تا عمل شستشو بهتر انجام گیرد.

 در این محصول همچنین اب از دو ورودی با فشار وارد میشود که این فشار اب باعث افزایش چرخش و حرکت لباس ها شده و باز باعث شستشویی بهتر میشود.

 

 

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

 

در نهایت یک شستشوی چهار مرحله ای عمل شستشو را پایان میبخشد.در مرحله ی نخست سطح اب کم و برای حل شوینده استفاده میشود در مرحله ی دوم این مخلوط شوینده و اب که غلیظ است با لباس ها ترکیب شده تا لکه های سخت را تحت تاثیر قرار دهد.در مرحله ی سوم اب اضافه میشود و شوینده و لباس ها بهتر با هم ترکیب میشود و در مرحله ی پایانی الودگی ها از لباس جدا و حذف میشوند.

 

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

 

خارج کردن راحت لباس ها:

بعد از اتمام شستشو معمولا در بیشتر لباسشویی ها لباسهایی در هم پیچ خورده داشتیم که جدا کردن انها از هم بسیار پر دردسر بود و گاهی احتمال اسیب به لباس ها وجود دارد.با وجود این لباسشویی بعد از پایان عمل شستشو دیگ در جهت عکس عقربه های ساعت شروع به چرخیدن میکند که این عامل سبب باز شدن و جدا شدن لباسها از هم میشود.در نتیجه ی این عمل چروک کمتری هم در لباس ها ایجاد میشود.

 

 

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

درب شیشه ای:

باز شدن اسان درب همواره یکی از مواردی است که در لباسشویی ها حائز اهمیت است.شرکت هیتاچی درب این لباسشویی را از جنس شیشه ی بسیار مقاوم طراحی کرده است و تنها با یک فشار ساده دکمه درب به اسانی برای شما یاز میشود و میتوانید لباس ها را در ان قرار دهید.

 

 

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

محفظه ی شوینده ی قابل جدا شدن:

در این محصول محفظه ی مواد شوینده ی مایع و جامد و مواد نرم کننده را به راحتی میتوانید برداشته و بشویید بنابراین این محفظه همواره تمیز خواهد بود.

 

 

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

  

 

خود تمیز کن:

 پس از هر شستشوی لباس این ماشین لباسشویی به طور خودکار خود را تمیز میکند در نتیجه همیشه یک دیگ کاملا تمیز برای شستشو در اختیار خواهید داشت.دیگر با کدر شدن دیگ و ایجاد رسوب خدا حافظی کنید با خرید این محصول دیگر نیازی به استفاده از شوینده های مختلف و دردسر های ناشی از تمیز کردن نخواهد بود.این محصول مجهز به یک سیستم خود شستشو هست که با افزایش سرعت و دمای اب به راحتی کلیه ی جرم ها و رسوباتی را که در دیگ به وجود میاید را از بین برده و گرفتگی منافذ و کدر شدن دیگ جلوگیری میکند.

طبق تحقیقات زیادی که روی این محصول صورت گرفته است این فرایند به کاهش 99 درصدی باکتری ها و عوامل الرژی زا می انجامد.در این محصول بهره بردن از یک دیگ ضد زنگ و در تماس بودن با اب در سرعت های زیاد باعث تمیز شدن کامل دستگاه میشود.

 

 

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

 

 سنسور ها :

در این لباسشویی مقدار لباس بارگیری شده و جنس انها به دقت توسط حسگر هایی اندازه گیری میشود تا بهترین مقدار اب و مواد شوینده و همچنین زمان لازم برای شستشو تعیین گردد و از هدر رفت اب و مصرف انرژی جلوگیری شود.

 

 

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

سنسور قفل درب:

این لباسشویی دارای یک سنسور میباشد تا از قفل شدن درب در هنگام شستشو اطمینان حاصل گردد

  .

لباسشویی درب بالا هیتاچی HITACHI SF-P150XWV

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *