جارو برقیvacuum, لوازم خانگی

جاروبرقی سطلی هیتاچی HITACHI CV-9800YUJ

جاروبرقی سطلی هیتاچی HITACHI CV-9800YUJ
توان : 2300 وات
حجم : 21 ایتر
کارایی : اب و خاک
سازنده : ژاپن
  

ویژگی ها

مشخصات فنی

توان مصرفی :2300 وات

سایر مشخصات محصول

وزن :7 کیلو
نوع جارو برقی :مخزن دار
قابلیت جذب مایعات :
لوله تلسکوپی :
فیلتر بهداشتی :
نشانگر پر بودن مخزن :
گنجایش مخزن جارو برقی :21 لیتر

https://t.me/TVbahar

جاروبرقی سطلی هیتاچی HITACHI CV-9800YUJ

جاروبرقی 2300 وات هیتاچی

طراحی:

این جارو برقی با قدرت 2300 وات روانهی بازار شده است که قدرت مکش ان را میتوان به دلخواه تنظیم کرد.ظرفیت بزرک 21 لیتری این محصول باعث شده است که در فضا های بزرگ مانند هتل ها و ... کارایی بسیار خوبی داشته باشد در طراحی این محصول کلید های تنظیم بر روی دسته قرار داده شده اند تا نیازی به خم شدن و تنظیم جارو نباشد.در این محصول مابین مخزن و موتور از فیلتر های پارچه ای بهره برده شده است تا مانع ورود گرد و غبار به موتور و اسیب ان شود.
جاروبرقی CV-9800YUJ هیتاچی

صفحه ی کنترل:

همان طور که قبلا هم اشاره شد شرکت هیتاچی برای اسانی کار برای کاربران تنضیمات این محصول را بر روی دسته ها قرار داده است.با استفاده از این دسته شما به راحتی قادر خواهید بود که که مکش دستگاه را با توجه به مکان کم و یا زیاد کنید و در پایان کار به راحتی جارو را خاموش کنید.ارتباط بین این دسته با جارو از طریق امواج نوری صورت میگیرد.
جاروبرقی CV-9800YUJ هیتاچی
شما به راحتی با این جارو میتوانید به هر نقطه ای دستیابی داشته باشید.برای جلوگیری از چسپیدن فرش به جارو میتوانید به صورت انی مکش را تنظیم کنید.کله ی این جارو برقی با طراحی خاصی که داشته است بسیار ازادانه حرکت کرده و به هر جایی دسترسی پیدا میکند.قدرت بالای 2300 واتی این دستگاه به شما این امکان را میدهد که برای تمیزی کامل هر جا تنها یکبار جارو را بر روی ان حرکت دهید.
  جاروبرقی CV-9800YUJ هیتاچی

تخلیه ی اسان:

این جارو برقی مناسب برای جمع اوری هم مواد خشک و هم مایعات است.برای اسانی کار و تخلیه ی راحت این محصول دسته های بر روی ان طراحی شده اند که امکان تخلیه ی بدون دردسر را برای شما مهیا میکنند.علاوه بر این طراحی خاص چرخ های این جارو حرکت ان را بسیار روان کرده و میتوانید جارو را به راحتی به دنبال خود بکشید.
جاوبرقی CV-9800YUJ هیتاچی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *