ظرفیت14000, کولرگازی, کولرگازی بر اساس سازنده, کولرگازی بر اساس ظرفیت, هیتاچی HITACHI

کولرگازی هیتاچی اینورتر14000 HITACHI SPLIT RAS-MES14HA

کولرگازی اینورتر هیتاچی 14000 HITACHI SPLIT RAS-14QHAبانه بهار
ظرفیت : 14000
کمپرسور : اسکرول
نوع موتور : اینورتر
رده ی انرژی : +A
کاربرد : سرمایشی و گرمایشی
سازننده : مونتاژ مالزی تحت لیسانس ژاپن
 
 

ویژگی ها

مشخصات کلی

نوع گاز (مبرد) :R410
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل :1
نشانگر روی پنل :

مشخصات فنی

نوع کمپرسور :اسکرول
عملکرد :سرمایش و گرمایش
رده انرژی :+A
فیلتر :
ریموت کنترل :

تــوضیحات کامــل

کولر گازی 14000 اینورتر هیتاچی RAS-14

کولر گازی سرد و گرم هیتاچی با ظرفیت 14000 BTU

درباره ی محصول :

کولرها یکی از وسایلی است که تقریبا هر خانه ای بخصوص در فصل های گرم به ان نیاز دارد.دیگر زمان استفاده از کولر های قدیمی ابی به سر امده است.با توجه به کاهش چشم گیر ذخایر ابی در سال های گذشته و مصرف اب در کنار مصرف بسیار زیاد برق این کولر ها دیگر استفاده از انها مقرون به صرفه نیست.کولرهای گازی مناسب میتوانند جایگزین بسیار مناسبی برای نسل های قدیمی کولر ها باشد.
چند سالی است که حرف و حدیث در باره ی مصرف بالای این کولرها بر سر زبان ها افتاده است اما در واقع این کولر ها از مصرف پایین به دلیل بازده بالای انرژی برخوردار هستند و رده ی مصرف انرژی +A,A  و B گواه بر این ادعا است و از سوی دیگر لازم نبودن اب برای خنک سازی به صرفه جویی در سایر منابع نیز کمک میکند.

  

  

کولرگازی 18000 هیتاچی

  

  

شرکت هیتاچی این کولر خود را با ظرفیت 14000 به بازار عرضه کرده است.که توانایی پوشش مساحتی مابین 45 تا 60 متر را داراست.جریان هوای قوی ایجاد شده توسط این کولر در زمان کوتاهی میتواند دما را به حد دلخواهتان برساند.این کولر مجهز به فیلتر نانو تیتانیوم است که میتواند 99% عوامل الرزن و باکتری ها و سایر ذرات معلق در هوا را گرفته و در نهایت هوایی کاملا سالم برای شما مهیا سازند.جریان هوا در این کولر به راحتی توسط کاربر میتواند کنترل و به هر جهتی هدایت شود.

  

  

کولرگازی هیتاچی 18000

  

  

اینورتر:

در واقع سیستم اینورتر به بوردی اطلاق میشود که  در کولر تعبیه میشود.فناوری اینورتر با اماده به کار بودن همیشگی کولر  مانع از خاموشی کامل کولر میشود.در واقع در کولر های غیر اینورتر با رسیدن دما به مقدار تنظیم شده کولر کاملا خاموش میشود و سپس با افزایش مجدد دما دوباره روشن میشود  و این فرایند خاموش و روشن شدن به طور مداوم تکرار میشود.
در واقع یکی از عوامل افزایش مصرف برق استارت اولیه ی کولر است و روشن شدن ان میباشد درست مانند ماشینی که بخواهید از حالت ساکن هل دهید و تا حرکت مقدار بیشتری انرژی نسبت به حالتی که حرکت کرده است لازم دارد.پس نتیجه ی روشن شدن های مکرر مصرف برق بیشتر است.
اما تکنولوژی اینورتر به کار رفته در کولرها با رسیدن دما به حد تنظیم شده مانع از خاموشی کولر میشود و تنها با کاهش دور موتور ان را روی حالت ذخیره ی انرژی قرار داده و علاوه بر جلوگیری از خاموشی،دما را نیز روی همان مقدار نگه میدارد.
یکی از تفاوت های دیگر این کولر ها استفاده از گاز R410 به جای R22  میباشد.این گاز در مقایسه با R22 هم برای محیط زیست ضرر کمتری دارد و هم دمای این گاز در مقایسه با گاز R22 پایین تر است که همین امر قدرت خنک کنندگی ان را افزایش داده و در زمان کوتاهتری دما را برای شما کاهش میدهد و با افزایش بازده باعث صرفه جویی در انرژی میشود.

  

  

کولرگازی اینورتر 24000 هیتاچی

  

 هیتاچی کمپرسور این کولر را از نوع اسکرول طراحی کرده است.از جمله خصوصیات عالی این گونه کمپرسور صدای بسیار پایین به همراه مصرف کم انرژی است.طراحی کمپرسور و موتور این کولر برای مناطق تروپیکال و در واقع مناطق گرمسیری میباشد.در واقع نوع ان از T3 است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *