انواع یخچال, ساید بای ساید ال جی, یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید ال‌جی مدل GC-J287


توضیحات محصول

یخچال فریزر ال جی مدل GC-J287 در گروه سایدبای‌سایدها قرار دارد، ولی عملا جزو دستگاه‌های چهاردر یا به عبارت بهتر پنج‌در جای دارد. با توجه به قابلیت door in door یخچال J287 ال جی، برای دسترسی به نوشیدنی‌ها و مواد پرمصرف، درِ دیگری روی درِ اصلی تعبیه شده است که با یک دکمه باز شده و به این ترتیب مانع از هدررفت انرژی می‌شود. همچنین در ساخت یخچال سایدبای‌ساید ال‌جی بنتلی مدل J287 از کمپرسور اینورتر خطی استفاده شده است تا صدا به حداقل و کارایی به حداکثر برسد و درعین‌حال انرژی کمتری مصرف شود.

Big Energy Savings with Inverter Linear Compressor

یخچال ساید بای ساید ال جی j287 از کمپرسور خاص اینورتر خطی قدرت می‌گیرد که از پیستون خطی رفت و برگشتی به جای پیستون دورانی استفاده می‌کند. این امر اصطکاک داخلی کمتری تولید کرده و به موجب آن سر و صدای کمتر، اطمینان و دوام بیشتر و البته مصرف انرژی پایین‌تری را به ارمغان می‌آورد، با این کمپرسور، صدای یخچال تا ۲۵ درصد کمتر از نمونه‌های مشابه است، مصرف انرژی نیز ۳۲ درصد کمتر شده. این کمپرسور با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد خود، بسیار با دوام است؛ در یک تحقیق در انجمن علوم و تحقیقات آلمان VDE مشخص شد که کمپرسور خطی ال‌جی به راحتی تا بیش از ۲۰ سال عمر می‌کند.

This image has an empty alt attribute; its file name is product_3605_1518841449_76270.jpg
یخچال ساید بای ساید ال‌جی مدل GC-J287
یخچال 247 600 لیتری

Slim SpacePlus™ Ice System

سیستم Slim SpacePlus ™ یخ  فضای ذخیره سازی داخل فریزر را هدر نمی دهد. بنابراین شما می توانید حداکثر فضای ذخیره سازی را برای غذاهای یخ زده در اختیار داشته باشید.

ساید بای ساید 247

Moist Balance Crisper

با کشوی نگهدارنده رطوبت، رطوبت اضافی به جای اینکه مواد غذایی را خیس و فاسد کند، از مواد غذایی تبخیر شده و روی جداره مشبک می‌نشیند؛ بنابراین رطوبت متعادل و مناسب در محفظه حفظ خواهد شد.

600L Mega Capacity Refrigerator with New Door-in-Door™ GC-J247SLUV

Table

مدلGC-J287
سال عرضه۲۰۱۸
تولید کنندهLG
رنگنقره ای
سطح انرژیA
نوع یخچالساید بای ساید
درب در درببلی
جنس بدنهاستیل ضدزنگ
بدون برفکبلی
گنجایش کل به فوت۳۰ فوت
گنجایش کل به لیتر۶۶۸
لامپ فریزردارد
گنجایش کل به لیتر۶۶۸
لامپ فریزردارد
لامپ یخچالدارد
یخ ریزدارد
آبریزدارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *